Odinių baldų priežiūra

 

BENDRIEJI ODINIŲ BALDŲ PRIEŽIŪROS PRINCIPAI
 
 
Nestatykite baldų pernelyg arti šilumos šaltinių. Tarp baldo ir šilumos šaltinio turi būti mažiausiai 30 cm pločio tarpas.
 
 
 
 
 
Ilgainiui visos medžiagos blunka. Saugokite paviršius nuo bet kokios saulės šviesos. Žiūrėkite, kad ant baldų neliktų dažų nuo drabužių, ypač nuo naujų džinsų.
 
 
 
 
 
 
Valykite nuo paviršių dulkes ir nešvarumus. Nusiurbkite dulkių siurbliu su minkštu antgaliu ir nuvalykite minkšta šluoste / medžiagine šluoste / mikropluošto šluoste / nubuko valymo kempinėle. NENAUDOKITE sintetinių valymo priemonių, balno valiklių, odą maitinančių priemonių (angl. „leather food“), vaško tirpiklių, acetono ar kitų chemikalų.
 
 
 
Apsaugokite paviršius (priemonėmis „Leather Protection Cream“, „Nubuck Protection“), kad netyčia apliejus kokiu skysčiu ar kuo ištepus žala būtų kuo mažesnė. Ypač svarbu apsaugoti dažnai liečiamus paviršius, tokius kaip sėdimos vietos, porankiai ir atlošai.
 
 
 

 
„LEATHER MASTER“ ODOS VALYMO IR APSAUGOS PRIEMONĖS
 
Odai nuolatos reikalingi du dalykai: valymas ir apsauga. Dauguma žmonių mano, kad odą reikia maitinti. Deja, daugumos tipų odos maitinti neina.
 
Valymas. Nuo odos reikia nuvalyti nešvarumus ir pašalinti dėmes, kad baldas visada spindėtų švara ir išlaikytų patrauklią išvaizdą.
Apsauga. Ji padės išlaikyti pradinę odos kokybę, kad baldai net ir po daugelio metų atrodytų kaip nauji. Rinkinyje „Leather Master“ yra du produktai: valiklis „Leather Soft Cleaner“ ir apsauginis kremas „Leather Protection Cream“. Šiomis dviem priemonėmis puikiai nuvalysite savo baldus ir suteiksite odai būtiną apsaugą.
 
„LEATHER SOFT CLEANER“
Odos rūšims (A) + (P)
 
Valiklis „Leather Soft Cleaner“ nuvalo nešvarumus ir vandeninės kilmės dėmes. Dauguma valymo priemonių turi tirpiklių, pavyzdžiui, alkoholio arba mineralinio spirito. Tokie valikliai, žinoma, valo, tačiau sykiu gadina dengiantįjį sluoksnį arba odą išdžiovina. „Leather Soft Cleaner“ yra be tirpiklių ir valo negadindamas dengiančiojo sluoksnio bei nepažeisdamas odos. Vienintelės aplinkybės, kai „Leather Soft Cleaner“ gali išblukinti spalvą arba pakeisti odos savybes, yra šios:
 
1. Oda nudažyta dažais, kurie nėra atsparūs jokiems skysčiams. Ar jie tokie, galite patikrinti sudrėkinę minkštą balto audeklo skiautę distiliuotu arba išgrynintu vandeniu ir pabraukę per odą. Jeigu išgrynintu vandeniu suvilgytas audeklas nusidažo odos spalva, vadinasi, „Leather Soft Cleaner“ ar bet kokia kita priemonė spalvą irgi blukins.
2. Jeigu atrodo, kad nuo „Leather Soft Cleaner“ oda patamsėjo, taip yra dėl didelio sugeriamumo. Oda susitraukė. Iš tiesų oda nepasidarė tamsesnė, tiesiog visi spalvos taškeliai atsidūrė arčiau vienas kito, taip sudarydami įspūdį, kad gaminys patamsėjo. Jums tereikia patampyti odą visomis kryptimis ir jos spalva pašviesės.
 
„LEATHER PROTECTION CREAM“
Odos rūšims (A) + (P)
 
Kremas „Leather Protection Cream“ yra vandens pagrindu sukurta apsaugos priemonė visų tipų odai, išskyrus nubuką. Tai iš tiesų nepaprastas produktas, nes teikia puikią apsaugą nuo riebalinės, vandeninės ar alkoholio kilmės dėmių, taip pat saugo odą nuo kasdien patenkančių nešvarumų poveikio.
 
„Leather Protection Cream“ sukuria nematomą, orą praleidžiantį barjerą, saugantį odą nuo aplinkos. Mūsų rinkinys sukomplektuotas taip, kad pirmiausia galėtumėte padengti odą apsauginiu kremu, o paskui reguliariai ją valytumėte ir laikas nuo laiko vėl padengtumėte apsauginiu kremu.
 
Laikydamiesi tokios tvarkos jūs faktiškai valysite ne tikrąjį odos paviršių, tačiau apsauginiu sluoksneliu padengtą paviršių. Kai kurios odos yra labai porėtos, tad dėmės gali įsiskverbti taip giliai, kad jų beveik nebeįmanoma nuvalyti. „Leather Protection Cream“ neleidžia, kad taip nutiktų.
 
Jeigu apsaugota oda ima skilinėti ar luptis, priežastis dažniausiai yra ne pats jos eksploatavimas, o kūno riebalai ir prakaitas, kuris prilipo prie odos viršutinio sluoksnio ir ilgainiui ėmė ardyti apsauginę dangą. „Leather Protection Cream“ naudojimas, kartu su tinkamu valymu, padeda užkirsti kelią skilinėjimui ir lupimuisi.
 
Tiesiog užtepkite „Leather Protection Cream“ ant minkštos šluostės ir lygiai nušluostykite odą. Ypač atidžiai padenkite dažnai liečiamas vietas, tai yra sėdimas vietas, porankius, priekines dalis ir atlošus.
 
Jeigu oda yra anilino, dažnai liečiamas vietas geriausia padengti „Leather Protection Cream“ du kartus. Rekomenduojame baldus kruopščiai nuvalyti ir iš naujo padengti apsauginiu kremu 2–4 kartus per metus. Jeigu baldai stovi dažnai naudojamame kambaryje (prie televizoriaus), gali tekti juos valyti ir iš naujo apsaugoti dažniau.
 
Kai kurie baldai, pavyzdžiui, ištiesiami foteliai, gali būti naudojami labai intensyviai. Turint odinius baldus, daug lengviau pasirūpinti prevencija, negu mėginti ištaisyti bėdas tada, kai jos jau įvyko.
 
„Leather Protection Cream“ taip pat paslepia mažus anilino odos paviršiaus įbrėžimus. Kartu su dauguma defektų šalinimo produktų iš „Leather Master“ serijos paprastai naudojamas ir „Leather Protection Cream“ – šia priemone oda padengiama paskiausiai.

 

 

El-parduotuvė įdiegta Elektroninių parduotuvių kūrimas
Leather Master Scandinavia © 2018